Home | Accessoires | Diversen | D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver


 

 

 
   

Merk

D-Link

Model

Multi-Mode Fiber SFP Transceiver

   
Productcode

DEM-211

EAN

790069298127

 

 

 

Specificaties

 


 

 

€ 99.20

2 jaar Garantie!

Beperkt leverbaar
Levertijd: 2-5 werkdagen

 

Alternatieven

D-Link DMC-805X/E netwerk media con..

€ 403.15

D-Link DMC-810SC Media Converters

MEDIA CONVERTER GIG TP-TO-GIG FIBER..

€ 391.23

D-Link Single-mode Fiber Transceive..

€ 576.11