Home | Accessoires | Diversen | Equip LWL Patch Cord ST/SC 50/125µ 2,0m


 

 

 
   

Merk

Equip

Model

LWL Patch Cord ST/SC 50/125µ 2,0m

   
Productcode

252312

EAN

015867115671

 

 

 

Dit product is niet meer leverbaar


 

 

Alternatieven

12456

Equip LWL Patch Cord LC/SC 50/125µ..

Glasvezel patchkabel LC/SC 50/125µ..

€ 17.76