Home | Accessoires | Kabels | HP Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk


 

 

 
   

Merk

HP

Model

Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

 

 

Omschrijving

HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

   
Productcode

AJ835A

EAN

884420053699

 

 

 

Specificaties

 


 

 

€ 56.01

2 jaar Garantie!

Beperkt leverbaar
Levertijd: 2-5 werkdagen

 

Alternatieven

38442

HP B-series SFP+ to SFP+ Active Cop..

HP B-series SFP+ to SFP+ Active Cop..

€ 362.87

23663

HP X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach ..

HP X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach ..

€ 183.30

38610

HP X240 10G SFP+ 7m DAC

HP X240 10G SFP+ SFP+ 7m Direct Att..

€ 240.73