Home | Accessoires | Diversen | HP AJ836A Glasvezel kabel


 

 

 
   

Merk

HP

Model

AJ836A Glasvezel kabel

 

 

Omschrijving

HP 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

   
Productcode

AJ836A

EAN

0884420053705

 

 

 

Specificaties

 


 

 

€ 66.87

2 jaar Garantie!

Binnenkort leverbaar
Verwacht: 06-06-2018

 

Alternatieven

53683

HP 50m SC-SC

1Gb Fibre Cable 50m (SC to SC)

€ 486.06

53679

HP 50m LC-LC

€ 285.55

53682

HP 30m SC-SC

1Gb Fibre Cable 30m (SC to SC)

€ 430.20